fbpx

משלוח חינם ברכישה מעל 300 ש״ח

חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

תקנון אתר

 • ·         האתר משמש כחנות וירטואלית לרכישת פיצוחים קלויים וטריים, תבלינים, קטניות , מוצרים שמיוצרים על ידינו, ומוצרים שונים מיצרנים שונים בארץ ובעולם.

  האמור בתקנון זה מנוסח כלשון זכר לשם הנוחיות בלבד והוא מתייחס, כמובן, לבני שני המינים באופן שווה.
  תקנון זה מחייב וחל על כל משתמש הבוחר להיכנס לאתר ולעשות בו שימוש כלשהו ולפיכך הנך מתבקש לקרוא תקנון זה בקפידה ובמלואו.
  ביצוע הזמנה ו/או רכישה דרך האתר מהווה הצהרה מצד הלקוח כי קרא תקנון זה, הבין את הוראותיו והוא מסכים לכל הוראותיו ותנאיו של תקנון זה וכי תקנון זה מהווה הסכם מחייב בינך לבין הנהלת האתר.
  רכישת מוצרים
  האתר מאפשר ללקוח רכישה קלה ובטוחה של המוצרים המוצגים בו.
  תמונות המוצרים הינן תמונות להמחשה בלבד, יתכנו הבדלים במראה, בגוון, בגודל בין המוצר כפי שהוא מוצג באתר, לבין המוצר במציאות.
  מחירי המוצרים באתר כוללים מע”מ, אך אינם כוללים עלות המשלוח, עלות המשלוח תתווסף לסכום ההזמנה הכולל, ובהתאם לאזור המגורים.
  הנהלת האתר רשאית בכל עת לפי ראות עיניה, לשנות את היצע ומגוון המוצרים באתר ולהפסיק לחלוטין את שיווקו ומכירתו של כל מוצר המוצע באתר.
  רכישת המוצרים הינה באמצעות מילוי פרטי ההזמנה ותשלום באמצעות כרטיס אשראי. על המזמין להקפיד ולמסור את כל הפרטים הנדרשים בטופס ההזמנה באופן מדויק ועדכני.
  הליך הרכישה יושלם רק לאחר קבלת אישורה של חברת כרטיסי האשראי לעסקת הרכישה.
  אישור עסקת הרכישה מותנה בכך שהמוצר אכן קיים במלאי. במידה ומוצר כלשהוא אזל מהמלאי, הנהלת האתר תודיע לך על כך ותהא רשאית להציע לך מוצר חלופי שווה ערך למוצר שהוזמן. היה ולא תהיה מעוניין במוצר חלופי, הזמנתך תבוטל וכרטיס האשראי שלך יזוכה בסכום ההזמנה שבוטלה.
  אספקת מוצרים
  הנהלת האתר תדאג לאספקת המוצר שהוזמן לכתובת שנמסרה על ידי הלקוח בעת ביצוע הרכישה באתר, ובהתאם לזמני המשלוח הקבועים באתר.
  במניין ימי האספקה יחשבו רק ימים א – ה לא כולל חגים ערבי חג וחול המועד, האספקה תתואם טלפונית עם הלקוח ועד 3 ימי עסקים.
  הנהלת האתר לא תהיה אחראית לאיחורים ו/או לעיכובים באספקת המוצרים כתוצאה מאירועים שאינם בשליטתה כדוגמת תקלות, שביתות ו/או כתוצאה מכוח עליון.
  משלוח המוצר יבוצע לכתובת שנמסרה על ידי הלקוח בעת ביצוע הרכישה ואין באפשרות הלקוח לאסוף באופן עצמי את המוצר אלא אם כן סוכם אחרת.
  אספקת המוצרים בתשלום דמי המשלוח הנקובים לפי אזורי החלוקה באתר. לא תינתן אספקה מחוץ לאזורים המוגדרים, אלא אם כן סוכם עם הלקוח אחרת בכפוף לתשלום נוסף ובנוסף למועד האספקה שיסוכם.
   
  אבטחת מידע ופרטיות
  מסירת פרטים האישיים נעשית על פי רצונו של הלקוח ובהסכמתו.
  חשוב לציין שלא יועברו פרטי האשראי לצד ג\ גורמים זרים,
   החברה תהיה רשאית לעשות שימוש בפרטים שנמסרו ו/או שימסרו על ידי הלקוח לצורך מעקב פנימי ותקשורת עמו, וכן לשם פנייה עתידית אליו במסגרת דיוור ישיר ו/או אחר, ובכלל זה משלוח מסרים שיווקיים, וזאת באמצעות שימוש באמצעי תקשורת שונים הלקוח רשאי לבקש מהחברה להסירו מרשימת הדיוור בכל עת.
  החברה נוקטת באמצעי זהירות מקובלים על מנת לשמור, ככל האפשר, על סודיות המידע ופרטיות הלקוח.
   
  מדיניות ביטול:

  מדניות הביטול אינה כפופה להוראות חוק הגנת הצרכן ולא ניתן לבטל הזמנה לאחר קבלתה מאחר ומדובר במוצרי מזון, למרות זאת מצאתם כי ישנה בעיה עם המוצר אנא פנו לשירות לקוחות 
  ואנו נעשה את המרב על מנת לעזור לכם. 
  במידה של קלקול או פגם במוצר אנא פנו לשירות לקוחות מיד לאחר קבלת המוצר ואני נדאג לטפל / להחליף.

  עם זאת, במקרים שאינם בשליטתה ו/או הנובעים מכח עליון, החברה לא תהא אחראית לכל נזק מכל סוג שהוא, עקיף או ישיר, שיגרם ללקוח ו/או למי מטעמו אם המידע זה יאבד או אם יעשה בו שימוש שיורשה, למעט נזק ישיר אם נזק כאמור נגרם ברשלנותה של החברה.
  הנהלת האתר עושה מאמצים רבים על מנת להבטיח את מכירתם ואספקתם של המוצרים המוצעים באתר לשביעות רצונו של הלקוח.
  החברה רשאית לשנות את אופן הצגת המוצרים אשר תמונותיהם הם להמחשה בלבד. החברה רשאית מעת לעת לשנות את מגוון המוצרים ומחיריהם, להוסיף ולגרוע על פי ראות עיניה.
  החברה שומרת לעצמה את הזכות לקבוע את הסדרי התשלומים ו/או אמצעי תשלום אחרים ככל שתחליט לפי שיקול דעתה הבלעדי, לרבות הסדרים לתשלום באמצעים השונים מכרטיס אשראי.
  שינויים ותוספות להזמנה קיימת ניתן לבצע בטלפון כל עוד המשלוח לא יצא, נא לשים לב כי לא ניתן להחזיר אף מוצר מן האתר לאחר קבלתו.
  המוצרים הנמכרים באתר הם באיכות גבוהה וייבחרו על ידי עובדי החנות ובהתאם לשיקול דעתם הבלעדי של העובדים, וזאת בכל הקשור לטיב ולאיכות. 
  למזמין לא תהא כל טענה ו/או תביעה בגין מוצרים אלו שיסופקו לו.
  למזמין לא תהיה כל טענה ו/או תביעה כנגד תאריך התפוגה המצוין על המוצר שסופק ללקוח כל עוד תאריך התפוגה הרשום על המוצר הינו בפרק זמן סביר לפני תום התפוגה.
  מבצעים שיוחלו באתר הם לשיקול דעתם של בעלי החברה בלבד, ויכולים להסתיים בכל עת או בהתאם לגמר המלאי.
  ייתכן הבדל בין משקל המוצר שהוזמן למשקל המוצר בזמן הכנתו לאספקה.
  ״פיצוחי מאיר – קלייה יפואית״ תעשה ככל שביכולתה לספק את המשקל הקרוב בערכו למשקל אותו ביקש הלקוח ואולם סטייה סבירה (עד 10%) היא הגיונית והחשבון ייעשה בהתאם למשקל שסופק בפועל בין אם הוא גבוה או נמוך מהמשקל אותו הזמין הלקוח. ללקוח לא תהא תביעה או טענה בשל הבדלים בין משקל ההזמנה למשקל אשר סופק בפועל.
  כאשר מתבצעת רכישה של מוצרים הנמכרים על פי משקל ומסופקים ביחידות שלמות כמו “מארז חמוציות” או “שמן זית” וכו’, בין אם מארז שלנו ובין אם מארז היצרן, יתבקש המזמין לציין את מספר היחידות מאותו הסוג שברצונו לרכוש. היחידות יישקלו ובהתאם יחושב מחיר הקנייה.
  משלוחים
  שרות משלוחים מוענק בערים מוגדרות ובתעריף משתנה, יעדי המשלוחים ומחיריהם יכולים להשתנות בכל עת בכפוף להחלטת הנהלת החברה.

   

רוצים לשמוע על המבצעים החמים שלנו לפני כולם?

הצטרפו לרשימת התפוצה שלנו

Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
Create your first navigation menu here
Shopping cart
Start typing to see posts you are looking for.
לוגו ראשי של מאיר פיצוחים קלייה יפואית

פרטי התחברות